Do lata bez cellulitu!

09 maja, 2016

Rozpoczynamy akcję „Do lata bez cellulitu”!

Cellulit, zwany potocznie skórką pomarańczową, dotyka mniej więcej 8 na 10 kobiet. Jest to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Cellulitu nie można wyleczyć, można go natomiast maksymalnie zredukować.

Aby mieć piękne ciało, czuć się komfortowo i bez skrępowania prezentować się w bikini proponujemy Państwu kilka zabiegów, które zredukują cellulit, wysmuklą i ujędrnią ciało:

  • Antycellulitowy masaż bańką chińską

Antycellulitowy masaż bańką chińską, wykonywany przez wykwalifikowaną masażystkę, zapewnia efekt redukcji cellulitu, bądź znacząco zmniejsza jego widoczność. Skóra po masażu staje się gładka, napięta i ujędrniona. Poza skutecznym działaniem antycellulitowym masaż pobudza krążenie krwi, zmniejsza obrzęki limfatyczne, usuwa toksyny z organizmu oraz poprawia samopoczucie.

  • Wyszczuplające, wysmuklające i antycellulitowe zabiegi z bandażami AROSHA

Arosha to selektywna marka profesjonalnych produktów przeznaczonych do pielęgnacji i  modelowania ciała. Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Posiadają właściwości redukujące cellulit, modelujące sylwetkę, ujędrniające, nawilżające ciało oraz walczące z oznakami upływającego czasu.

Głównym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry.

Arosha, dzięki bogatej ofercie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona oraz piersi.

  • Dermomasaż antycellulitowo-ujędrniający

Zabieg wykonywany za pomocą Dermomassagera – nowoczesnego aparatu służącego do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Efektem zabiegu jest likwidacja cellulitu dzięki rozbiciu komórek tłuszczowych, co daje się zaobserwować przez widoczną redukcję obwodu ciała. Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu (lipolizę) w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i w widoczny sposób wspomaga przywrócenie jędrności skórze.

Zapraszamy do nas, a przed latem Twoje ciało będzie ujędrnione i piękne!

———————————