Gładkie ciało na zawsze z Light Sheer!

06 listopada, 2016

Późna jesień, kiedy nie świeci na dworze intensywne słońce, to najodpowiedniejszy moment na rozpoczęcie zabiegów depilacji laserowej – czyli trwałego usunięcia owłosienia.

Jednym z najnowszych, najmocniejszych i najszybszych laserów diodowych jest laser Light Sheer ® firmy Lumenis. Jest on uznawany za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji. Laser medyczny LightSheer® DESIRE™ został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA), zarówno w medycynie ogólnej, jak i medycynie estetycznej (dermatologii):

  • usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Zasada działania lasera diodowego LightSheer® DESIRE™ polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2 mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka ET o wielkości pola zabiegowego 9 na 9 mm została zaopatrzona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Liczba zabiegów koniecznych dla uzyskania trwałego usunięcia owłosienia jest różna – większość pacjentów wymaga 4-6 zabiegów dla uzyskania efektu całkowitej epilacji.

Zapraszamy do naszego salonu na zabiegi trwałej depilacji laserowej Light Sheer!