Nowe zabiegi na twarz z nową marką pielęgnacyjną – Dr. GRANDEL

13 października, 2019
Dr. GRANDEL to nowa, niemiecka marka ekskluzywnych kosmetyków profesjonalnych w naszym salonie.

DR. GRANDEL stał się światowej sławy liderem w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji naturalnych, zaawansowanych technologicznie produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Niezwykłą efektywność kosmetyków Dr. Grandel zawdzięczamy połączeniu wybranych składników aktywnych pochodzących z natury z innowacyjnymi procedurami high-tech. Marka stosuje nowoczesne technologie, współpracuje z instytucjami naukowymi w całej Europie, wykorzystuje najnowocześniejsze składniki aktywne o udowodnionym i udokumentowanym działaniu.

Efektem działań jest gama bioaktywnych produktów o niezwykle skutecznym działaniu, bardzo dobrze tolerowanych także przez skóry wrażliwe i problematyczne.


Kosmetyki DR. GRANDEL są testowane na osobach pozostających pod opieką doświadczonych dermatologów w niezależnych instytucjach. Firma całkowicie odrzuca eksperymenty na zwierzętach.

DR. GRANDEL stosuje nowoczesne standardy produkcji przyjaznej środowisku, poświadczone certyfikatem Eco.

DR. GRANDEL KOSMETIK doceniane w ponad 40 krajach.
Zarówno produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego, jak i linie pielęgnacji domowej, zdobywają serca i lojalność ich użytkowników w różnych częściach świata.

Specjalnie dla Państwa potrzeb wprowadziliśmy trzy super zabiegi Dr. Grandel, które dają odczuwalny efekt poprawy stanu skóry już po pierwszym zabiegu.  Podczas każdego zabiegu wykonujemy masaż twarzy, dzięki czemu możecie się Państwo dodatkowo zrelaksować.

Aby podtrzymać efekt zabiegu możecie się Państwo zaopatrzyć w naszym salonie w ekskluzywne kosmetyki Dr. Grandel do pielęgnacji domowej.

Serdecznie zapraszamy!