Mezoterapia mikroigłowa NANOPORE TURBO-ROLLER

Nanopore Turbo-Roller to najnowocześniejsza i rewolucyjna metoda mezoterapii.

Dzięki technologii pulsujących igieł, która pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych za pomocą automatycznego nakłuwania skóry, jest bardziej efektywna i bezpieczna niż znane dotąd metody stosowane w mezoterapii.

Zabieg Nanopore Turbo-Roller znalazł swoje zastosowanie nie tylko przy wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry, lecz również w indukcji oraz regeneracji kolagenu w skórze. Kwintesencją działania Nanopore Turbo-Roller jest wykorzystanie naturalnych zdolności organizmu do samoleczenia oraz przebudowy tkanek.

Podczas zabiegu za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w jednorazowy moduł igłowy wykonuje się kilka tysięcy mikronakłuć.

Powstałe mikrourazy wywołują kaskadę zapalną w skórze, co w następstwie aktywuje jej odbudowę, stymulując produkcję nowego kolagenu, elastyny oraz czynników wzrostu. Jednocześnie, podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Dzieje się tak dlatego, że dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze, tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu stosowane są m.in. kwas hialuronowy, pantenol, witamina C, krzem, czynniki wzrostu, cynk, retinol czy kwas azelainowy.

Substancje te biorą czynny udział w rewitalizacji skóry, dzięki czemu na długo pozwalają cieszyć się wspaniałymi efektami odnowionej skóry twarzy i ciała.

Wskazania: blizny, zmarszczki, przebarwienia, starzenie się skóry, rozstępy, brak jędrności, łysienie.

Dlaczego warto wybrać Nanopore Turbo-Roller?

  • Rezultaty widoczne już po kilku zabiegach
  • Natychmiastowa poprawa stanu skóry
  • Dostarcza składniki czynne do najgłębszych warstw skóry
  • Nie powoduje uszkodzeń skóry
  • Bezbolesny
  • Nie wymaga procesu gojenia
  • Nie wymaga rezygnacji z życia zawodowego ani towarzyskiego