Oczyszczanie wodorowe i infuzja tlenowa HYDROGEN H2

Oczyszczanie wodorowe to hit w dziedzinie kosmetologii estetycznej, który zdobył uznanie ekspertów i klientów na całym świecie. Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia HYDROGEN OXYGEN, jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Umożliwia dogłębne oczyszczenie, odżywienie i dotlenienie skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki małej masie pierwiastka i jego niewielkim rozmiarom, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry.

Kompleksowy zabieg HYDROGEN H2 składa się z kilku etapów umożliwiających wykonanie całościowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez złuszczenie naskórka i neutralizację wolnych rodników, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry.

Efekty zabiegu wodorowego oczyszczania skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra odzyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana. Zabieg umożliwia ponadto usuwanie zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.